<< Zpět

Tisková zpráva pro média únor 2020

TISKOVÁ ZPRÁVA  2. 2. 2020
Občané města Mostu se i nadále připojují k petici za zachování městské knihovny v současné budově, k dnešnímu dni ji podepsalo více než 2000 lidí. Petiční místa vznikla po celém městě, téměř dvacet jich je v kavárnách, restauracích a hospodách.  Další petiční místo mohou zájemci využít v nemocnici a samozřejmě lze petici podepsat i v budově městské knihovny či v budově magistrátu v 1. patře.
Konstatujeme, že počet fanoušků a sledujících facebookovou stránku občanské iniciativy Zachraňme mosteckou knihovnu: www.facebook.com/zachranmemosteckouknihovnu stále roste.  Za pár měsíců kdy FB stránka funguje, získala více příznivců, než má nyní  FB stránka městské knihovny: https://www.facebook.com/knihovnamost.cz
Nejsme mediální bublina, jsme občané města, kteří se obávají o osud Městské knihovny v Mostě. Nejen o osud stávající budovy, ale i o komfort a rozsah služeb, které jednoduše budova REPRE nemůže nabídnout ani po rekonstrukci. 
Na duben tohoto roku plánujeme další demonstraci, přesný termín bude zveřejněn na FB a webových stránkách občanské iniciativy.
 

Redaktor: Peter •  Vydáno: 08.02.2020 19:07 •